Nezabudnuteľné denné letné tábory 2024

VšehoCHuť   1.7.-5.7.2024

Z rozprávky do rozprávky  8.7.-12.7.2024

Výcvik špiónov   15.7.-19.7.2024

Ateliér Kreatívo  22.7.-26.7.2024

Zázračný ateliér 29.7.-2.8.2024

Silný hráč 5.8.-9.8.2024

Záhada strateného Fénixa  12.8-16.8.2024

Expedícia RedStar  19.8.-23.8.2024

Ponúkame Vám 8 turnusov pre deti od 4+ do 14 rokov:

Prihlásenie na tábor TU!

Ceny táborov od 1.6.2024 :


V cene tábora je zahrnutá: strava (desiata - obed - olovrant), ovocie, pitný režim, materiál na tvorenie, zapožičanie výbavy, kostýmových doplnkov, maľovanie na tvár, drobnosť a fotografia na pamiatku.

Každý turnus má podľa programu a veku detí naplánovaný minimálne jeden deň výlet. Park, piknik, vláčik, kúpalisko či výprava na špeciálne adrenalínové ihrisko do Bratislavy. Takže cena tábora obsahuje aj výlety, vstupné, prenájmy ihrisiek a výbavy, cestovanie MHD v Nitre, Bratislave. Okrem toho cena zahŕňa aj približne +15 hodín starostlivosti o deti s programom a stravou (grilovačka, večera a raňajky) počas 3 turnusov, v ktorých sú naplánované večerné a nočné hry a prespanie detí.  

Možnosť čerpať príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa

V prihlasovacom formulári môžete zadať údaje na vystavenie podkladov pre zamestnávateľa. Stačí zakliknúť požiadavku v prihláške a vypísať správne meno objednávateľa alebo zákonného zástupcu. 

Doplňujúce informácie:

Tábory prosím vyberajte podľa preferencií a veku detí. Ak máte otázky, neváhajte sa s nami poradiť!

Tábory s nočnými a večernými hrami a grilovačkou obsahujú +15 hodín starostlivosti o deti, skvelý animačný program s večerou a raňajkami. Pozor, nie je to iba prespávačka ani pozeranie rozprávok! Spíme málo. Podľa odvahy a počasia v našej budove v spacákoch, alebo v stanoch vonku na zadnom pozemku. Nočné hry organizujeme len vo vybraných turnusoch. Ide o jednu noc, prevažne zo štvrtka na piatok. 

Výlety do Bratislavy na špeciálne ihrisko Hero Factory sú veľmi obľúbené. S deťmi hráme rôzne scenáre nerf, laser games a pre veľkáčov je to airsoft a špeciálny paintball, prispôsobený pre hráčov pod 18 rokov. 

Náš bežný deň začína 7:30 hod. a konči o 16:00 hod. Príchod detí: 7:30- 9:00 hod. Odchod detí: 15:00-16:00 hod. 

Stravovanie: prosíme nahlásiť všetky intolerancie. V prípade špeciálnych potrieb nás prosím kontaktujte na čísle: 0903 690 727. Žiaľ nevieme zabezpečiť špeciálnu stravu, ale vieme nájsť s Vami riešenie a vyjsť Vám maximálne v ústrety. U nás ste vítaní!

Čo ponúkame deťom? Kto vedie tábory? Čo máme k dispozícii? 

Odporúčaná výbava pre deti:

Turnusy s nočnými hrami a výletmi mimo Nitru:

Pre deti máme pripravené skrinky. Vzhľadom na pestrosť programu je u nás náhradné oblečenie veľmi žiadané!  

Prosím nebaľte: mobilné a iné elektronické zariadenia, drahé hračky, pokemón kartičky, drahé hry a doplnky, krátke nohavice, sukničky či šatičky alebo veci, ktoré si dieťa nemá zničiť, či poškodiť. Keďže sa veľa hráme, šmýkame na skákacom hrade, chodíme do terénu a na výlety, sme zástanci legín a kraťasov nad kolienka a tričiek s krátkymi rukávmi. Ďakujeme. 

V prípade potreby si organizátor vyhradzuje právo zmeny programu. 

Ako vyzerá taký deň u nás? Kliknite a pozrite sa!

Táborový deň u nás! 

Táborové tričko s motívom lišiaka a vlka!

Možnosť objednať táborové tričko skončila 31.5.2024. Ďakjeme za porozumenie. Na výber 4 farby a dva motívy. Cena trička: 8 Eur.  Viac informácií o tričkách TU!