Od Šimonkovej mamičky:

"Tento detský svet poznám už dlhšie. Pár krát  sme tam boli na dinosaurej akcii. Tentokrat tam stravil syn týždeň ako maly prieskumnik v tabore. Každý deň  chodil domov vyčerpaný, plný zážitkov, museli sme ho doslova ťahať, kedže sa mu tam veľmi páčilo. Majitelia a vlastne všetok personál dávaju deťom okrem svojho času a poznatkov aj svoje srdce, vidiet že to robia s oduševnením.Ich tábory nie sú len odložisko detí, kde deti vypustia na dvor alebo im pustia telku, ale je to perfektne vyplnenie času, pričom akceptujú odlišnosti deti, ich rozdielne nároky a majú k nim skvelý prístup. Chodili do lesa lovili pavúkov, učili sa založiť oheň, učili sa sebeobranu, pracovať v skupine, brať ohľad na ostatných, strielali z nerfiek, praku, hladali diamanty, robili lávove lampy... jednoducho každy deň plný aktivít. Odporúčam všetkymi desiatimi a tešíme sa na ďalšie akcie v tomto detskom svete. Od nás veľké Ďakujem za to, že niečo takéto úžasné v Nitre..."

Od pani Škrobánkovej, mamičky Kubka:

"Program Bubikovo - príprava na škôlku sa mi veľmi páči. Môj syn Jakub sa veľmi teší, keď tam  ide a nechce ísť domov. Čo už hovorí samo za seba. Spokojne dieťa - spokojný rodič. Celkovy prístup vychovavateliek a lektoriek je úžasný, individuálny a profesionálny. Maju krásne veľké priestory, veľké ihrisko vonku a blízko les kde s deťmi chodia. Páči sa mi, že vzdelávanie  deti vedú hravou formou, cvičia jemnú aj hrubú motoriku, majú hudobnú, tanečnú, výtvarnú, angličtinu - bohatý program, ktorý vedú skúsené lektorky. Ešte spomeniem pravidelny pitný režim a zdravú desiatu, ktoré deťom ponúknu predtým ako idú von, ale aj keď sa vrátia z prechádzky. Negatíva nemám vôbec žiadne, všetko spĺňajú nad moje očakávania."

Od mamičky Danka:

"Veľmi sa teším, že je u vás v Detskom svete Happy Bubi stráženie detí. Danko sa u vás cíti veľmi dobre. Vždy sa krásne zahrá, vytancuje a vyskáče do sýtosti. Úžasný kolektív a program šitý na mieru. Tešíme sa na každú akciu a čas strávený v príjemnom prostredí so super nápadmi ako zaujať deti a naučiť ich vždy niečo nové. Ste super!"

Referencia mamičky Tinky a Filipka:

"Narodeninovú oslavu s kamarátmi v Happy Bubi  moje deti opísali jednoznačne ako "najlepšiu akú kedy mali." Oslávenec Filipko si s pozvanými kamarátmi vyskúšali teóriu a aj prax bojovania, sebaobrany a rešpektovania a férovej hry. Tinka sa v salóne krásy s pozvanými kámoškami cítila vďaka super prístupu animátoriek ako princezná Sofia."

"Osobný kontakt pani majiteľky a jej tímu je veľkou pridanou hodnotou tohto zariadenia, urobili deťom bohatý a všestranný program, ktorý sme si dopredu odsúhlasili a dohodli. Oceňujem možnosť aktivít aj v exteriéri. Budova je čistá, útulná, bola krásne tématicky nazdobená. Som rada, že je v Nitre konečne zariadenie, v ktorom kladú dôraz na túžby detí zažiť niečo nevšedné."

Referencia od Marcelky, mamičky Veroniky:

"Kurz na ploché nožičky sa nám páčil, netušila som, čo Janka všetko zvládne všetky cviky perfetne pripravené, hravou formou ako napriklad nakŕmiť myšky, vtáčikom stavať hniezdo a najlepšie čo sa nám páčilo ,,Pozor láva,,...atď....moja malá vymýšlala nechcelo sa jej sem tam spolupracovať, ale Janka sa ju snažila vždy nejako motivovať a malá sa hneď rozbehla za ostatnými...ďakujeme aj za pomocné cviky na domov, posnažime sa cvičiť...

Referencia od pani Malenčíkovej. Oslava 9. narodenín - Samko

"Ďakujeme za perfektnú oslavu pre Samka v  army štýle. Deti boli nadšené z programu, ktorý ste pre nich prichystali. Občerstvenie bolo šité na mieru všetkým papkáčom i nepapkáčom J, všetci boli spokojní. Samkovi sa veľmi páčili úlohy, ktoré museli plniť pri získavaní artefaktov a samozrejme najviac streľba z Air-soft zbrane. Deti boli nadšené, takže účel splnený. Ďakujeme celému tímu Happy Bubi za super oslavu, ich láskavosť a  pozitívny vzťah k deťom. Takéto niečo nenájdete v klasických detských centrách, to je Vaša  pridaná hodnota, preto sa k Vám určite skoro vrátime. ;-)"

Referencia od pani Hlúbeková. Máj 2018. Akcia - Dobrodružná cesta do Praveku.

"Zážitková poobedeie na akcii s dinosaurami v Happy Bubi bolo skvelé. Myslím, že každé dieťa si tam našlo to svoje. Bolo tam viacero stanovíšť, na každom sa deťom venoval animátor.  Môjtho malého najviac zaujalo rozbíjanie sádrových odliatkov dlátom a kladivom. Odtial nechcel ani odísť, ale aj výroba sopiek. Chválim animátorov, ktorí boli ozaj nápomocní, tematicky oblečení a vždy usmiati. Navyše, dbali aj na pitný režim detičiek... Odporúčam ďalej."

Referencia od maminky 8 ročného oslávenca Maťka. Vojenská oslava s večerným programom:

"Oslava narodenín nášho 8-roč. syna bola perfektná! Bohatý náučno-akčný program naplánovaný do posledného detailu s chutným a zdravým občerstvenim. Krásnou vojenskou výzdobou počnúc až po milý darček (pozornosť) v duchu programu. Všetci pozvaní kamaráti boli nadšení z vojenskej misie a likvidácie nepriateľa (zombika) v divočine. Časť programu prebiehala dokonca po zotmení s čelovkami na hlavách. Keby som sa mala rozhodnúť znova,určite zase volím Happy Bubi. Ešte raz ďakujeme za nášho Maťka,ktorý oslavu výstižne ohodnotil: "Nemám vôbec čo vytknúť. A to vieš,mami, že ja vždy niečo nájdem!"

Mikuláška akcia v roku 2016. Program pre materskú školu Christo Boteva v Bratislave:

"V súčasnej dobe sa v materských školách  často stretávame s rôznorodými ponukami divadelných predstavení , ale málo s ponukami na Interaktívno súťažný-zábavný program. Sme veľmi radi, že sa takáto ponuka sa k nám dostala od manželov Podhájskych.  Ich vysoko profesionálny prístup a rozdávanie radosti prostredníctvom interaktívnych predstavení  je zážitok, ktorý presvedčí každého zúčastneného, že vo svojej činnosti nechávajú kus seba a poctivej práce. Zanechávajú po svojich predstaveniach radosť , nové poznanie a zapamatateľný žážitok. Ďakujeme a prajeme im ešte veľa tvorivých nápadov a realizácií."

Cyrilometodské a Pribinove slávnosti „ Nitra, milá Nitra“ 

3. – 5. júla 2017

"Súčasťou bohatého programu predmetných slávností boli 5. júla 2017 odpoludnia tiež „Tvorivé dielne u múdrej sovy“- projekt manželov Podhájskych. Boli potešením pre deti i rodičov i ostatných návštevníkov podujatia.

Projekt bol detailne pripravený, už od samotnej prípravnej fázy podujatia bola spolupráca s Mestom Nitra na vysokej profesionálnej úrovni, bezproblémová, podnetná. Téma jednotlivých stanovíšť a expozícií korešpondovala ideovo s témou osláv, ich vizualizácia  bola pútavá, priťahovala cieľovú skupinu návštevníkov ako magnet. Potvrdila sa očakávaná vysoká návštevnosť.

Tím kreatívcov pod vedením manželov Podhájskych  zložený tiež z dobrovoľníkov  - VŠ študentov na jednotlivých stanovištiach veľmi majstrovsky, nenútene,  hravo a zároveň edukačne oboznámil návštevníkov so životom našich predkov vo VM období. Deti sa mohli inšpirovať, alebo sa vydať svojou vlastnou cestou, dostali odpoveď na všetko, čo ich zaujímalo, stali sa aktérmi rôznych edukačných hier, výrobcami rôznych typov šperkov...a to všetko v prostredí staroslovienskeho obydlia.

Odchádzali spokojné, usmiate, šťastné. Domov si odnášali vlastnoručne zhotovené výrobky, dobrý pocit, nové poznanie a tiež nezabudnuteľné zážitky a spomienky na starobylú Nitru a na svojich zručných a múdrych predkov.

Vysokou profesionalitou, precíznosťou, zodpovednosťou, zanietením, láskou k deťom...si manželia Podhájski vytvorili dobré meno a úspešný štart doa ďalšej spolupráce s Mestom Nitra pri organizovaní podobných podujatí." Mgr. Iveta Žitňanová, odbor kultúry, Mestský úrad v Nitre.