Náš tím

Pozdravujem vás! 

Volám sa Jana Podhajská a som zážitková lektorka. Tvorbe detských programov a zážitkovému vzdelávaniu sa venujem od roku 2016. Svoju prácu milujem a stále viac ma napĺňa tvoriť nové zážitky, pohybové a rozvojové aktivity pre deti.  


V roku 2017 som so svojím manželom Andrejom Podhajským založila centrum Detský svet Happy Bubi. Keď nás prídete navštíviť, môžete nás zazrieť nejako takto...

Vedúca tábora

Trénerka

Partáčka v zábave

Zážitková lektorka

Zabávač na oslavách

Tvorca záhad

Zážitkový lektor

Sprievodca v hrách

Som síce "baba," ale zbožňujem tvoriť a prežívať bojové hry, akcie a adrenalín, či záhady s chlapcami rôzneho veku. Cieľom mojej práce je dostať deti od počítačov a mobilov, motivovať ich k pohybu a naučiť ich rešpektu, pravidlám a spolupráci. Počas hier vytváram bezpečné prostredie, v ktorom môže dieťa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a skúsiť niečo nezvyčajné a nové. Spolu sa učíme pracovať s emóciami, hnevom, či pocitmi plynúcimi z neúspechu, zlyhania  či strachu. 

Pri športových hrách sa sústreďujem na rozvoj a koordináciu pohybov, hrubú aj jemnú motoriku. Programy, ktoré pripravujem a tvorím so svojím manželom, obsahujú aj otázky, záhady či hádanky. Sústreďujeme sa tak na rozvoj logického a kritického myslenia u detí, schopnosti spolupracovať, nevzdávať sa a hľadať aj netradičné riešenia. 

Pri tvorbe a realizácii prorgramov spolupracujem so skúsenými zážitkovými lektormi, skvelými pedagógmi a skúsenými špeciálnymi pedagógmi. Takže s deťmi veľa pracujeme a komunikujeme. 

Kedže milujem hry, pokusy, experimenty, rada pripravujem netradičné aktivity, ako napríklad výcvikovú školu pre DINOrangerov, špiónsku školu, zábavné laboratórium, nočné hry s Harrym, alebo nočné misie na adrenalínových táboroch. 

Tešíme sa na Teba. Príď a uži si s nami nové dobrodružstvo. Nájdi si nových priateľov!

Nové kamarátstva

Netradičné aktivity

Výlety a zábava

Veľa pohybu