Mikulášsky večierok

V nedeľu 3.12. 2023 15:00 - 17:00 hod. 

Odporúčaný vek : 2 - 7+ rokov

Čaká Vás dedko Mikuláš, čert Ohnifuk a anjel Modroočko

Čítanie rozprávky pri kakavku, animačný program, hry, hernička, skákací hrad a malý darček pre dieťa. Na akciu je potrebné sa prihlásiť vopred. Kapacita je výrazne limitovaná. 


Prihlasovanie TU!


Cena na dieťa: 12 Eur. Dieťa v sprievode max.2 dospelých osôb.

Dieťa nie je možné ponechať na akcii bez dozoru zodpovednej dospelej osoby. 

Centrum bude otvorené od: 14:30 hod. do 18:00 hod.


Poplatok za večierok je potrebné zaplatiť vopred.  V prípade neúčasti, nevraciame poplatok. Sumu je možné vyčerpať v rovnakom objeme na iné aktivity a služby v Detskom svete Happy Bubi do 29.2.2024. 

Zábavný program

Pekné aktivity

Activity Board pre drobčekov

Malý darček pre každé dieťa

Čítanie rozprávky pri kakavku

Na december sme si pre Vás pripravili Malú zimnú rozprávku pri kakavku! S rozprávkovými bytosťami a zázrakmi. Napríklad náš anjel je veliteľ kuriérskej služby a doručuje vianočnú poštu. Má veľké modré oči a super schopnosti. Volá sa anjel Modroočko.

Milé deti v nedeľu 3.12.2023 Vám deduško Mikuláš prečíta malú zimnú rozprávku   u nás v Happy Bubi na Kyneku. Tešíme sa na Vás.

Úryvok z rozprávky: ...Keď jelenček uvidel, čo sa deje, ihneď utekal k telefónu. Vytočil štyri hviezdičky a v sluchátku sa ozval šuchot peria.

„Prosím, anjelska ústredňa, koho si želáte?“ „Dobrý deň, tu je jelenček Rudko a hľadám anjela Modroočka.“ V telefóne to zachraptelo. Hlas si odkašľal a prísne oznámil: „Je nám ľúto, ale Modroočko je na údržbe krídel. Ozve sa Vám hneď, ako to bude možné.“...