Naša ponuka‎ > ‎Denné tábory‎ > ‎

Denné tábory 2020

Super LETNÉ prázdniny s Happy Bubi! 
Ponuka denný letných táborov Happy Bubi pre deti vo veku 4-14 rokov:
Obsadené! Ak máte záujem, kontaktujte nás a my Vás zaevidujeme ako nášho táborníka-čakateľa.

Dôležitá informácia:
Deti prijímame ráno najskôr od 7:30 hod. Ráno pripravujeme vybavenie, kulisy, herné a programové pomôcky, či hračky a nakupujeme čerstvé potraviny.
Deti je možné odobrať z tábora od 15:00 do 16:00 hod. Po 16:00 hod. upratujeme, dezinfikujeme priestory a pomôcky.
Ďakujeme za porozumenie a dôveru a tešíme sa na Vás!

13.7.-17.7.2020 Zážitkový ateliér pre 5-10 ročných. Obsadené!
20.7.-24.7.2020 Operácia REDPOINT pre 9-14 ročných. Obsadené!
27.7.-31.7.2020 Letné dobrodružstvá pre 5-10 ročných. Obsadené!
3.8.-7.8.2020 Výprava do stredu zeme 4-8 rokov. Obsadené!
10.8.-14.8.2020 Výprava do stredu zeme pre 5-10 ročných. Obsadené!
17.8.-21.8.2020 Monteliér pre 4-7 ročných. Obsadené!

Na podrobný program sa mrknite nižšie.
Deti je potrebné prihlásiť TU. 
Cena táborov: 95 Eur/ dieťa. Bonus: 10% zľava pre súrodencov.
Cena pre súrodencov: 85,50 Eur/dieťa.
Cena Operácie REDPOINT: 120 Eur/dieťa. Bonus: 10% zľava pre súrodencov.
Cena pre súrodencov: 108 Eur/dieťa.

Dôležité info:
- V prípade špeciálnych potrieb dieťaťa, prípadne intolerancií nás prosím kontaktujte.
- Ak tábory nebude možné realizovať, vrátime Vám celú výšku zaplateného poplatku.
- Minimálny počet na realizáciu tábora je 10 účastníkov.
- Zabezpečujeme program pre deti od 7:30 - 16:00 hod.
- Naše tábory spĺňajú požiadavky na udelenie rekreačného príspevku. Viac o info TU.

Program:
13.7.-17.7.2020 Zážitkový ateliér pre 5-10 ročných.
Každý deň má svoju tému a zážitok: Lesný deň: Prieskumná výprava do lesa, hry v lese, piknik v tráve...Vodný deň: pokusy s vodou, zábavné stanovištia, vodné hry a boje s vodnými pištoľami...Piknikový deň: výlet do parku, hry v parku, piknik a zmrzlina... Športový deň: lesný spartaň, netradičný trojboj a vyhodnotenie dňa na záhradnej grilovačke... Zábavný deň: zábava, tanec, hry, fotenie a párty na rozlúčku...Prezentácia zážitkov pre rodičov...
Odporúčame pre deti, ktoré majú rady pestrý program, takú hravú "všehochuť", s nižšou náročnosťou a primeraným množstvom pohybu a objavovania...

20.7.-24.7.2020 Operácia REDPOINT pre 9-14 ročných.
Priprav sa na "drsnú a intenzívnu jazdu." Strelecký výcvik, boje s nerf pištoľami, cvičenie a pohybová príprava v lese, prespávačka v centre s opekačkou, nočná akcia v lese s vysielačkami a s náročnou misiou, zábavné tímové aktivity a oddych na kúpalisku v Nitre. Jeden deň sa s celou výbavou vypravíme do Prievidze na špeciálne bojové ihrisko - Downtown aréna v Prievidzi.
Výlet do Prievidze je dobrovoľný, po odsúhlasení podmienok s rodičmi. V prípade záujmu je možné doobjednať zapožičanie a hru s airsoft/ laser vybavením v Downtown aréne. Cena: bude stanovená na základe záujmu a podmienok arény.
Odporúčame pre odvážne a akčné deti, ktoré milujú výzvy, bojové misie s nerfkami, množstvo pohybu a náročnejší program... ;-)

27.7.-31.7.2020 Letné dobrodružstvá pre 5-10 ročných.
Každý deň sa vyberieme za iným dobrodružstvom. Pôjdeme do lesa a zahráme sa na indiánov, staneme sa detektívmi a preskúmame záhadu stratených artefaktov, navštívime južnú Ameriku a zahráme sa na pirátov. Vyrobíme si prívesok pre šťastie, urobíme si športové hry a zábavné stanoviská a zahráme sa s vodou. Oddychovať budeme v parku na zmzke.
Odporúčame pre akčné deti, ktoré majú rady dobrodružný a tematicky ladený program, rolové hry, záhady a výzvy a množstvo pohybu... ;-)

3.8.-7.8.2020 Výprava do stredu zeme pre 4-8 ročných.
Zavítame do fantazijného sveta. Inšpiráciu budeme čerpať z románov J. Verna alebo filmov s Indiana Jones-om. Prepadnú nás dinosaury, budeme musieť splniť kopec úloh a vylúštiť zopár záhad. Osviežime sa pri vodných hrách a oddýchneme si v parku na zmrzke. Odporúčame pre akčné deti, ktoré majú rady fantazijné svety a postavy, dobrodružný a tematicky ladený program, rolové hry, záhady a výzvy a množstvo pohybu. Intenzita a náročnosť programu budú prispôsobené menším detičkám ;-)

10.8.-14.8.2020 Výprava do stredu zeme pre 5-10 ročných.
Zavítame do fantazijného sveta. Inšpiráciu budeme čerpať z románov J. Verna alebo filmov s Indiana Jones-om. Prepadnú nás podivné stvorenia, cestu nám sťažia nástrahy, narazíme na kopec výziev a záhad a užijeme si veľa zábavy. Osvieženie načerpáme pri vodných aktivitách a na výlete v parku so zmrkou. Odporúčame pre malých dobrodruhov, ktorí majú radi fantazijné svety a postavy, dobrodružný a tematicky ladený program, rolové hry, záhady a výzvy a množstvo pohybu. Intenzita programu bude "vysoká" ;-)

17.8.-21.8.2020 Monteliér - zážitkové vzdelávanie a pokusy pre 4-7 ročných.
Monteliér je zážitok, láskavý prístup, tvorenie, pohyb, vzdelávanie a pomôcky inšpirované montessori pedagogikou.
Budeme sa zároveň hrať aj učiť veľa zaujímavých vecí, preskúmame les a živočíchov, urobíme si herbár, chytíme pavúkov, zahráme sa na tematických stanovištiach a urobíme zábavné pokusy. Osviežime sa vodnými hrami. Zabavíme sa na ufúľaných hrách. V parku si urobíme piknik, zahráme sa na preliezkach a pôjdeme na zmrzlinu.
V piatok pripravíme rodičom prezentáciu našich zážitkov a občerstvenie.
Odporúčame pre deti, ktoré majú rady objavovanie a učenie sa nových vecí menej dobrodružných aktivít, zato viac skúmania. Obľubujú pestrý program - z každého rožku trošku a baví ich les a prechádzky v prírode ;-)

V cene táborov je zahrnutý program, práca skúsených animátorov a pedagógov, materiál na tvorenie, výlety, vstupné, cestovné, celodenná strava pre deti bez špeciálnych potrieb. V prípade intolerancií a špeciálnych potrieb dieťaťa je potrebná individuálna konzultácia s prevádzkovateľom.  Minimálny počet detí na realizáciu tábora: 10 účastníkov. Uzávierka prihlášok je 7 dní pred termínom turnusu.

Deti je potrebné prihlásiť TU. 
Prečo si vybrať tábor v Happy Bubi?
Pondelok-piatok: 
od 7:30 do 16:00 hod. 

Referencie a fotogalériu k táborom nájdete na
FB Detský svet Happy Bubi!

Všeobecný program